День компанії_марко черветті_05.10.21
photo5337005140755985305
12915
7525
сильпо
photo5391278284538490502
photo5388604856375291253
Без названия, копия (2)
Без названия, копия, копия (3)
Взаємодія з підприємствами, чуйне реагування на їхні потреби, відстеження професійної кар'єри випускників - невід'ємна складова успішної роботи сучасного освітнього закладу. В Одеській національній академії харчових технологій ці функції покладені на структурний підрозділ, створений 12 грудня 2004 року на базі «Бюро зв'язків з підприємствами агропромислового комплексу», до 1 жовтня 2012 року - «Центр організації практичної підготовки і сприяння працевлаштуванню», в даний час - «Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників»

«Знайди роботу по душі і ти не будеш
працювати жодного дня у своєму житті»
Конфуцій

Працевлаштування випускників – залог успіху нашої академії!


Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки закінчила заклад вищої освіти іноді буває нелегко. Крім того, у процесі пошуку роботи молодь стикається з певними психологічними труднощами.

Для того, щоб подолати ці труднощі, в академії систематично організовуютьсярізні заходи з працевлаштування: ярмарки вакансій, дні підприємств, круглі столи за участю бізнесових кіл, тренінги з працевлаштування та ін.
7 листопада в Одеській національній академії харчових технологій відбувся ювілейний 30-ий Ярмарок вакансій, участь в якому прийняли не тільки провідні підприємства України, а й міжнародні компанії. Напередодні ярмарку були проведені тренінги з працевлаштування для того, щоб наші випускники і студенти старших курсів могли себе гідно презентувати на цьому заході, спілкуючись з роботодавцями. Був створений каталог учасників ярмарку вакансій, проведено анкетування студентів та розроблені анкети для роботодавців.

Ректор академії Богдан Вікторович Єгоров привітав учасників заходу з юві-лейним ярмарком вакансій і побажав всім плідної співпраці. Зі словами щодо важливості проведення таких заходів, як ярмарки вакансій та впевненості у майбутньому харчової і переробної промисловості, перед студентами, випускниками та роботодавцями виступив голова Приморської райдержадміністрації Одеської міської ради Корольов Марат Валентинович.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Мардар Марина Ромиківна у своєму виступі підкреслила важливість даного заходу та можливість студентів отримати досвід та здобути практичних навичок на провідних підприємствах, у т. ч. за кордоном.

В заході прийняли участь представники 90 підприємств, фірм, компаній тощо, 30 з них виступили з презентаціями: ПАТ «Одескабель», ТОВ СП «Вітмарк-Україна», ТОВ СП «НІБУЛОН», ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», ТОВ «Дельта Вілмар СНД», філія «Переробний комплекс» «Вінницька птахофабрика», ТОВ ПТК «ШАБО», ДП «Глобал Марін Сервіс», ТОВ «ТЕРА ФУД», філія «Тульчинський маслосирзавод», туроператор «Алмаріс», ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ», компанія «Глобворкс» Аса групп», СП ТОВ «Трансбалк термінал», ТОВ «М.В. КАРГО», ТОВ «ЕННІ ФУДЗ», ГО «Інноваційні технології в освіті», ПрАТ «ПЛАСКЕ», АБ «Південний», ПП «МАЛАТТІ», компанія «DataArt», «IspTravel&Education», ТОВ «БІР Україна», Головне управління статистики в одеській області, філія ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», ТОВ «Адепт-Проект», ТОВ «Холдінг Імперіал», СК «СтарЛайф», компанія «Турал».

Під час презентацій підприємств перед студентами та роботодавцями виступила менеджер проекту Erasmus+ «AG-LAB» Титлова О.О. з повідомленням про результати роботи проекту, зокрема про нову магістерську програму з лабораторної практики «Контроль якості та безпечності в харчових технологіях».

У цьому році, в рамках ярмарку вакансій, співробітниками Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників був організований і проведений квестза участю представників бізнесу, які запропонували командам наших студентів з різних факультетів відповідні бізнес-кейси. Квест викликав багато позитивних, показав наскільки активні й комунікабельні наші студенти, як вміло та швидко вони можуть вирішувати поставлені завдання. Роботодавці визначили найбільш активні команди та вручили їм подарунки.

В рамках ярмарку вакансій, для студентів, що навчаються за освітніми про-грамами «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса», «Технологічна експертиза та безпека» та ін., була проведена відкрита лекція представником ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» на тему: «Сучасні тенденції у переробці продукції птахівництва».

З метою узгодження питань щодо проходження практики студентами факультету технології зерна і зернового бізнесу з подальшим працевлаштуванням, а також стажувань викладачів академії, проведений круглий стіл за участю заступника Голови правління комбікормового та елеваторного напрямку агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт» Андрія Шевчука.

Увагу студентів та випускників академії привернула до себе компанія «Цит-рус», яка тестувала їх, спостерігаючи за реакцією під час комп’ютерної гри.

Таким чином представники компанії відбирали собі претендентів на наявні вакансії (ІТ-експерт, DevOpsengineer, Event-менеджер) і пропонувала їм роботу, адже для них важливими показниками є товариськість, уважність, ініціативність, винахідливість.

З зацікавленістю роботодавцівідвідали одну з самих великих в Україні лабораторій робототехніки і познайомились з досягненнями співробітників академії.

Усі присутні відзначили високий рівень організації та проведення ярмарки вакансій, його важливість щодо допомоги знаходження місць працевлаштування випускниками та студентами старших курсів, а також місць студентської практики, стимулюванні професійного становлення молодих фахівців.

Хочу подякувати всім, хто надавдопомогу в організації даного заходу і привітати співробітників Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ще з одним ювілеєм, адже 12 грудня виповнюється 15 років з дня заснування нашого структурного підрозділу та побажати їм подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!


Директор Центру сприяння працевлаштуванню
студентів і випускників, доцент Біленька Ірина Ремівна


7 листопада в ОНАХТ відбувся 30 Ярмарок вакансій

Це унікальний захід давно вже став стартовим майданчиком для молодих фахівців ОНАХТ. Уже понад 14 років роботодавці двічі на рік (перший четвер листопада і перший четвер квітня) приїжджають в академію і запрошують студентів та випускників - всіх, хто хоче знайти роботу або заснувати власну справу до безпосереднього спілкування. В Ярмарку вакансій взяли участь 96 підприємств, фірм, організацій. Ми дякуємо роботодавцям за можливість надати молодим фахівцям роботу і вибрати дорогу в майбутнє!.


Корисні поради

Ми у соцмережах

corn porad

Працевлаштуватися — та ще й з вигодами для себе – мрія кожного випускника. Охочих працювати в хороших умовах і за добру платню значно більше, ніж тих, хто може це запропонувати.