Взаємодія з підприємствами, чуйне реагування на їхні потреби, відстеження професійної кар'єри випускників - невід'ємна складова успішної роботи сучасного освітнього закладу. В Одеській національній академії харчових технологій ці функції покладені на структурний підрозділ, створений 12 грудня 2004 року на базі «Бюро зв'язків з підприємствами агропромислового комплексу», до 1 жовтня 2012 року - «Центр організації практичної підготовки і сприяння працевлаштуванню», в даний час - «Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників»

4 квітня в ОНАХТ відбувся 29 Ярмарок вакансій

Це унікальний захід давно вже став стартовим майданчиком для молодих фахівців ОНАХТ. Уже понад 14 років роботодавці двічі на рік (перший четвер листопада і перший четвер квітня) приїжджають в академію і запрошують студентів та випускників - всіх, хто хоче знайти роботу або заснувати власну справу до безпосереднього спілкування. В Ярмарку вакансій взяли участь 96 підприємств, фірм, організацій. Ми дякуємо роботодавцям за можливість надати молодим фахівцям роботу і вибрати дорогу в майбутнє!.


Корисні поради

 
corn porad
 

Працевлаштуватися — та ще й з вигодами для себе – мрія кожного випускника. Охочих працювати в хороших умовах і за добру платню значно більше, ніж тих, хто може це запропонувати.